• En
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ 
 • تعداد بازدید : 234
 • کد خبر : ۱۵۸۳۱۸
    /  2
با حضور پرشور عاشقان طریق سرخ شهادت در وزارت ارتباطات برگزار گردید؛ مراسم بزرگداشت مقام شامخ سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی
مسئولان و کارکنان شرکت ملی پست همگام با خانواده ارتباطات در مراسم بزرگداشت سردار دلها و سرباز ولایت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.

با حضور پرشور عاشقان طریق سرخ شهادت در وزارت ارتباطات برگزار گردید؛

مراسم بزرگداشت مقام شامخ سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

مسئولان و کارکنان شرکت ملی پست همگام با خانواده ارتباطات در مراسم بزرگداشت سردار دلها و سرباز ولایت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، به مناسبت شهادت سردار پرافتخار سپاه اسلام، سرباز ولایت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حمله تروریستی و ناجوانمردانه آمریکای جنایتکار مراسم گرامیداشت آن شهید عظیم الشان بعد از ظهر امروز هفدهم دیماه با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان وزیر، مسئولان شرکت ها و سازمان های تابعه و جمع کثیری از کارکنان مجموعه این وزارتخانه در محل مسجد پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

در این مراسم ضمن تجدید عهد ومیثاق با آرمانهای والای شهدای عزیز، سوگواری پرشوری با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(س) و با همراهی و هم نوایی دلسوختگان درماتم فراق سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برپا گردید.

در ادامه عزاداران با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود و خامنه ای خامنه ای انتقام انتقام بیاد سالها رشادت و ایثار این شهداء والا مقام، خشم و انزجار خود را نسبت به اقدام جنایتکارانه و تروریستی امریکا اعلام کردند.

                                                                                                                                                                            روابط عمومی اداره کل پست استان تهران

                                                                                                                                                                                                                

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران می باشد .

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/11 12:20
  V5.5.5.0